Era Istrefi ia “qet flakën” Turqisë (Foto)

3 vite më parë

Era Istrefi ia “qet flakën” Turqisë (Foto)

Ylli ndërkombëtar, Era Istrefi po i shijon ditët e fundit të verës në Turqi.

Ajo në rrjetin social instagram ka postuar një foto goxha të nxehtë.

E veshur në bikini ngjyrë e kaltër e errët, dhe me një kapele të zezë në kokë ajo duket e mahnitshme dhe shumë në formë.

Beli i saj i hollë ka bërë që të pasmet e saja të duken të mrekullueshme dhe duam ne apo jo, sytë na shkojnë në to.

Marrë parasysh se flokët e saja ishin të lagura, mund të themi se Era e ka shkrepur këtë fotografi pasi që është freskuar në plazh.

Era pritet që këtë muaj ta publikoj këngën e re të saj ‘NoILoveYous” që do të jetë bashkëpunim me këngëtarin French Montana.

Kujtojmë se Era Istrefi është këngëtarja e parë shqiptare, kënga e të cilës edhe pse në gjuhën shqipe ka arritur t’i thyej kufijtë e të dëgjohet në të gjithë botën./zeri

Image