Eni Koçi pozon me fustan të shkurtër në Prishtinë, ja si reagon Genci

10 muaj më parë

Eni Koçi pozon me fustan të shkurtër në Prishtinë, ja si reagon Genci

Genc Prelvukaj e quan ‘Diamant’ të fejuarën e tij në pozën më të fundit që ka postuar.

Lidhja e producentit Genc Prelvukaj dhe këngëtares nga Shqipëria, Eni Koçi, po shkon shumë mirë.

Ata po bashkëpunojnë vazhdimisht në këngët e tyre më të reja që po nxjerrin, ndërsa përkrahja nuk mungon as në jetën e përditshme të çiftit.

Kjo vërehet në postimet dhe komentet në rrjetet sociale, ku Genci vazhdimisht shfaq admirimin për të fejuarën e tij.

Së fundi Eni ka pstuar një fotografi ku shihet në super formë në një fustan të shkurtër, derisa pozon në një nga lagjet e Prishtinës.

Në këtë foto ku ajo shkruan “Mbani kokën larë”, Genci i ka lënë një koment Enit, duke e quajtur ‘diamant’ përmes emotikonëve./Express

View this post on Instagram

Keep your head up 🙌

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on