Ëngjëjt e VS pozojnë për të brendshmet punky

2 vite më parë

Ëngjëjt e VS pozojnë për të brendshmet punky

Së fundmi ato veshën krahët e ëngjëjve dhe sfiluan në pasarelën e Victoria’s Secret Fashion Show në Shanghai.

Ndërsa tani modelet kanë treguar fizikun e tyre sërish në një bashkëpunim mes markës së famshme të të brendshmeve dhe stilistit Balmanin.

Tre ëngjëjt, Josephine Skriver, Romee Strijd dhe Sara Sampaio kanë pozuar në një sërë fotosh ku nuk kanë munguar as tartani apo zinxhirët e stilit rock.

Dhe e tillë shfaqet mjaft mirë portugezja Sara Sampaio, si një rokstare e vërtetë duke personifikuar dhe stilin e koleksionit./tch