Ende e paqartë e ardhmja e Javi Martinez-it

6 muaj më parë

Ende e paqartë e ardhmja e Javi Martinez-it

Mesfushori, Javi Martinez, pritet që të largohet nga Bayern Munchen pas tetë vjetësh të kaluara te ky klub.

Përkundër raportimeve në Gjermani, e ardhmja e mbrojtësit spanjoll ende nuk është e qartë dhe nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Ndërkaq, Goal dhe SPOX kanë marrë vesh që 31 vjeçi nuk e ka diskutuar ende mundësinë e zgjatjes së kontratës me bavarezët, kontratë kjo që skadon më 2021.