Enca u tregon fansave se shikon filma me pullë të kuqe

2 muaj më parë

Enca u tregon fansave se shikon filma me pullë të kuqe

Këngëtarja e cila  është shumë e komentuar për format e saja bombastike herë pas here provokon me ndonjë postim dhe keshtu ka ndodhur dhe ditën e djeshme që me storiet e fundit ka ngjallur shumë reagime.

Image

Enca si fillim ka ka postuar një videoje, ku filmon një makinë ku prapa saj shkruhet ‘fake taxi’.

Image

Fill paskësaj video këngëtarja ka postuar një foto ku le të kuptohet se sheh vido me pullë të kuqe pasi ‘faxe taxi’ është sajt pornoje.

’Djema e di se çfarë është ‘fake taxi ‘ nuk jeni vetëm ju ‘pisa’ shkruan Enca.

Image