Enca, “kuq e zi” (Foto)

4 vite më parë

Enca, “kuq e zi” (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia ka mbushur 23 vite jetë.

Me këtë rast, ajo për disa ditë rresht publikoi fotografi nga më të ndryshmet nga festa e saj.

E veshur me një kombinik “Kuq e zi”, ajo duket e bukur dhe e thjeshtë.

“O Malet e Shqiperise Dhe ju o lisat e gjate …”, ka shkruar ajo mes tjerash përbri fotografisë./Indeksonline