Elvana thotë se ka lindur të këndoj dhe të fitoj!

4 muaj më parë

Elvana thotë se ka lindur të këndoj dhe të fitoj!

Elvana Gjata është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe koncerte, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, Elvana ka postuar së fundi një fotografi, të ndarë nga xhirimet e klipit të fundit.

“Kam lindur të këndoj dhe të fitoj”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Elvana është “Mike”, në duet me Ledri Vulën dhe John Shahun.

I was born to sing and to win.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on