Elvana për Shën Valentin argëtohet në Islandë

5 muaj më parë

Elvana për Shën Valentin argëtohet në Islandë

Elvana Gjata ka zgjedhur që festën e Shën Valentinit ta festojë në Islandë.

Këngëtarja shqiptare, e cila dështoi për të fituar në Festivalin e RTSH-së në dhjetor, pas disa koncerteve që ka pasur në Amerikë dhe në Perëndim, ka zgjedhur që të pushojë në Islandën e ftohtë.

Ajo është parë në pishinën e banjës me ujë tërmalë këtë vend derisa është parë edhe duke shëtitur me makinë bore deri ne brigjet oqeanike të këtij ishulli.

View this post on Instagram

🥶

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Elvana pas paraqitjes në Eurosong ende nuk ka paralajmëruar ndonjë projekt të ri për fansat e saj. /Express/