Elvana Gjata ”ndez” rrjetin, shfaqet në superformë me bikini

1 muaj më parë

Elvana Gjata ”ndez” rrjetin, shfaqet në superformë me bikini

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të mira dhe më të pëlqyera për publikun.

Përveç zërit të ëmbël, është një femër mjaft tërheqëse dhe e bukur.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Elvana është shfaqur me bikini të bardha dhe atlete, kur në pah ka nxjerrë format e tonifikuara.

Në superformë dhe me fytyrën që i buzëqesh, Elvana duket e mrekullueshme në këtë rishfaqje, ndërsa kanë qenë të shumta pëlqimet dhe komentet pozitive.