Edon Zhegrova në formacionin e javës në Zvicër (FOTO)

3 muaj më parë

Edon Zhegrova në formacionin e javës në Zvicër (FOTO)

Edon Zhegrova është paraqitur në ndeshjen e fundit si titullar për skuadrën e tij Basel.

Edhe pse nuk shënoi ai pati disa raste të mira shënimi dhe padyshim që u shpall edhe lojtari i ndeshjes.

Mirëpo këtu nuk marrin fund lajmet e mira për yllin kosovar, pasi që ai është futur edhe në formacionin e javës në futbollin zviceran, shkruan Blick.ch përcjellë Klan Kosova.

Ja formacioni i plotë: