E dashura e menaxherit të Butrint Imerit paralajmëron këngën e re të tij

2 muaj më parë

E dashura e menaxherit të Butrint Imerit paralajmëron këngën e re të tij

Butrint Imeri së shpejti pritet që të dal me një këngë të re

E këtë nuk e ka paralajmëruar këngëtari e as dikusht tjetër por atë e ka bërë e dashura e menaxherit të tij.

Dorina Gegiçi është e dashura e menaxherit të Butrintit dhe modelja ka postuar një video në Instagram ku shihet duke vallëzuar me një këngë ritmike të padëgjuar të Butrintit.

View this post on Instagram

🍬

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici) on

Dorina shihet duke marrë një lëng në një shishe xhami derisa lëviz belin me këngën e re të Butrintit.