E braktisi i dashuri, Xhensila Pere: Meshkujt shqiptarë nuk kanë…

2 javë më parë

E braktisi i dashuri, Xhensila Pere: Meshkujt shqiptarë nuk kanë…

Xhensila Pere, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka treguar një histori të dhimbshme të jetës së saj private. Madje dhe u është kthyer meshkujve shqiptarë, duke u shprehur se shumica nuk kanë këllqe.

Ester Bylyku: Cila ka qenë arsyeja më idiote, për të cilën je ndarë me një mashkull?

“Hajde më bëj masazh, të pres”, Xhensila Pere zbulon mesazhet +18 me Encën, publikohen bisedat
Xhensila Pere: Arsyeja më idiote, është çështja e mentalitetit. Ndarja ka ndodhur nga paragjykimet e njerëzve që ‘çne ti me atë’, dhe gjëja më e ulët që bëjnë meshkujt shqiptarë, është që dëgjojnë shumë familjen dhe që nuk kanë këllqe të ecin me këmbët e tyre dhe të marrin vendimet e tyre, pavarësisht sa mund ta duan personin përballë./oranews