E bija e ish-deputetes shqiptare “duket e turpshme, por është shejtan”

3 muaj më parë

E bija e ish-deputetes shqiptare “duket e turpshme, por është shejtan”

Ada Deda është një nga vajzat më seksi dhe më bukura të showbizz-it shqiptar.

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda herë pas herë poston foto provokuese duke ndezur rrjetin.

Së fundi, ajo postoi disa imazhe seksi teksa qëndronte e ulur në një kolltuk, e veshur me pantallona të shkurtra dhe këmishë të zezë.

Ndërsa vëmendjen e mori përshkrimin në imazhet e saj.

“Ajo duket e turpshme, por është shejtan 😜”– shkroi me shaka Ada Deda duke iu referuar vetes së saj.