Dua Lipa publikon videon me skena të ‘nxehta’, Capital T habit me komentin që i la

7 muaj më parë

Dua Lipa publikon videon me skena të ‘nxehta’, Capital T habit me komentin që i la

Pasi i fshiu të gjitha postimet në Instagram, Dua Lipa u rikthye e ‘zjarrtë’ me një video.

E veshur shkurt, këngëtarja shqiptare ka treguar format trupore dhe pranë videos i ka pyetur ndjekësit nëse u ka munguar.

“U kam munguar?”, ka shkruar ajo pranë postimit ndërsa nuk kanë munguar komente të ndryshme.

Në sy ra ai i reperit Capital T i cili ka habitur me atë se çfarë ka shkruar. Ai i ka thënë Duas se ajo nuk u ka munguar./lajmi.net

View this post on Instagram

Miss me?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on