Dua Lipa publikon prapaskenat e performancës në MTV EMA

4 muaj më parë

Dua Lipa publikon prapaskenat e performancës në MTV EMA

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, e hapi ceremoninë e 26-të të Çmimeve MTV EMA, të mbajtur në Qendrën e Konferencave dhe Ekspozitës FIBES të dielën, me këngën e saj të re “Don’t Start Now”.

Lipa ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram ku shihen disa nga momentet e prapaskenave të saj para se të performojë.

View this post on Instagram

Bts polas from the @mtvema ‘s 🖤✨

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on