Dua Lipa me poza provokuese

2 vite më parë

Dua Lipa me poza provokuese

Dua Lipa dinë si të na bëjë për vete me secilën paraqitje që bën.

Këngëtarja 24 vjeçare sot konsiderohet jo vetëm si një prej artisteve më të suksesshme në botë, por edhe një prej femrave më seksi.

E që është e tillë, këngëtarja kosovare e dëshmon së secilin postim, ashtu siç ka bërë në fotografin që ka hedhur së fundi në Instagram.

E veshur në një mini-fund, Dua ka pozuar nga banjo, ku edhe dukej goxha seksi dhe provokuese.

“Vajzat e mira shkojnë në parajsë, vajzat e këqija shkojnë te Riccardo”, ka shkruar Dua.

Ndryshe, Dua po bëhet gati për publikimin e albumit të saj më të ri, dhe fillimit të turneut botëror./Indeksonline/