“Du bist anders” vjen nga Ardian Bujupi ft Fard

4 muaj më parë

“Du bist anders” vjen nga Ardian Bujupi ft Fard

Ardian Bujupi është shumë aktiv me këngë të reja.

Ai sapo ka publikuar projektin më të ri, të cilin kësaj radhe e sjell në gjuhën gjermane, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Du bist anders”, ndërsa këngëtari erdhi në duet me Fard, projekt ky i shoqëruar edhe me videoklip.

Më poshtë mund ta ndiqni këngën më të re nga Ardian Bujupi, dedikuar audiencës së huaj, meqë zhvillon karrierën mes Kosovës dhe Gjermanisë.