Drita Stublla ekzpozon të pasmet në palestër

5 muaj më parë

Drita Stublla ekzpozon të pasmet në palestër

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare.

Drita Stublla është përkujdesur çdoherë për pamjen e saj dhe së fundmi ka nisur edhe palestrën, shkruan Syri Kosova.

Për gjashtë muaj sa i besoi trajnerit të saj Gen Zeqiraj, Drita ka pësuar një ndryshim të madh në trup.

Bukuroshja kosovare është formësuar aq shumë saqë hiret trupore të saj janë për t’u lakmuar.

Se si duket ajo tani, shikojeni në videot që i bëri për gjashtë muaj radhazi.