Dorina e “tepron” me poza provokative

3 javë më parë

Dorina e “tepron” me poza provokative

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare sot ka postuar një set fotografik në një ashensor, derisa është shfaqur më provokative.

Edhe pse nuk njihet si e tillë, modelja shqiptare në një fotografi shihet duke kapur njërin gjoks të saj dhe atë duke ja treguar kamerës.

Kujtojmë se Dorina mbetet njëra prej modeleve që sfilon për firma të njohura të modës jashtë Shqipërisë. /GazetaExpress/