‘Doja’, kënga më e re nga Arilena dhe Flori Mumajesi

4 javë më parë

‘Doja’, kënga më e re nga Arilena dhe Flori Mumajesi

Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’.

Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara.

Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet sociale, megjithëse asgjë nuk ishte konformuar.

Ndërsa sot dyshja kanë publikuar baladën e bukur ‘Doja’, të cilën fillimisht e kanë nxjerrë vetëm me video-tekst.