Ditë zie për Morena Tarakun, humb mikun e saj më të ngushtë

2 javë më parë

Ditë zie për Morena Tarakun, humb mikun e saj më të ngushtë

Ish-zëvendësministri i Infrastrukturës, Rexhep Kadriu, ka bërë me dije se sot ka humbur nipin e tij.Eronit Sermaxhaj ka ndërruar jetë në moshën 22 vjeçare.

Eroniti ishte mik shumë i afërt me këngëtaren shqiptare, Morena Tarakun.Morena ka postuar disa fotografi me të duke emocionuar të gjithë me dedikimin dhe duke treguar se gëzonin një shoqëri mjaft të mirë.

“Do të më mungojë çdo sekond i kaluar me ty”, shkroi Morena.