Diona Fona sfidon temperaturat e ulëta, zhvishet dhe vallëzon në borë

6 muaj më parë

Diona Fona sfidon temperaturat e ulëta, zhvishet dhe vallëzon në borë

Diona Fona ka publikuar video, ku shihet duke dalur në borë teksa largon robdëshambrin tërësisht nga trupi, shkruan lajmi.net.

Ajo shfaqet në bikini, teksa kërcen në borë dhe fillon të vallëzojë, ani pse temperaturat janë shumë të ulëta.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Diona Fona është “Feeling”, këngë kjo e publikuar në fund të vitit që e kemi lënë pas.