Dhurata Dora rikrijon një nga veshjet ikonike të Lil Kim, në klipin e ri

3 muaj më parë

Dhurata Dora rikrijon një nga veshjet ikonike të Lil Kim, në klipin e ri

Bashkëpunimi më i ri mes Dhurata Dorës dhe Azet u publikua ditën e sotme.

Projekti quhet “Lass los” dhe u realizua edhe vizualisht.

Dhurata paraqitet në disa veshje të ndryshme gjatë videoklipit, por ajo që na ra në sy ishte rikrijimi i veshjes ikonike të reperes Lil Kim.

Me këtë veshje reperja u shfaq si mysafire në videoklipin e Missy Elliot “The rain”.