Dha lajmet ‘topless’, Enki Braçaj: Më erdhi ofertë nga gjermania, ja pse e refuzova

1 muaj më parë

Dha lajmet ‘topless’, Enki Braçaj: Më erdhi ofertë nga gjermania, ja pse e refuzova

Enki Braçaj, gazetarja dhe moderatorja e njohur, tashmë pjesë e familjes së madhe Ora, ka mbyllur këtë javë si e ftuar në emisionin e gatimit “Kafsho” në RTV Ora.

Përballë gazetarit Ronaldo Sharka, Enki tregoi se gjatë periudhës që jepte lajmet “topless” dhe përfundoi në mediat botërore, tha se i ka ardhur ofertë nga Daily Mail në Gjermani por që e refuzoi për të atin, pasi ky i fundit asokohe kishte probleme shëndetesëore, dhe kur vjen puna tek familja, Enki nuk vendos asgjë para saj, por që sot gëzon shëndet të plotë, ndiqni intervistën e plotë: