Demi shfaqet me fustan të hapur ë pah

1 vit më parë

Demi shfaqet me fustan të hapur ë pah

Nuk do të ndalojë asnjëherë.

Demi Rose përsëri ka ‘tërbuar’ rrjetin me një fotografi që e ka hedhur në Instagram.

E veshur me një fustan të kuq, ajo kishte vënë në pah gjoksin bombastik dhe këmbët seksi.

View this post on Instagram

👀

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

Wishing you all an amazing weekend🥰

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on