Demi Rose shfaqet nga pushimet

4 muaj më parë

Demi Rose shfaqet nga pushimet

Demi Rose po vazhdon të godasë fort me postimet e saj.

Zeshkania seksi, Demi Rose nga pushimet e saj po ndan fotografi të ndryshme provokative.

Në shumicën prej tyre ka bërë që fansat të mahniten nga linjat bombastike të saj, dhe jo vetëm.

Edhe në postimin e saj të fundit në ‘Instagram’ Demi ka dëshmuar se posedon një gjoks dhe të pasme shpërthyese .

View this post on Instagram

Just me + you

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

La Isla Bonita 🌴🌺

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on