Dafina Zeqiri ndryshon stilin

3 muaj më parë

Dafina Zeqiri ndryshon stilin

Dafina Zeqiri është shumë aktive këto ditë në rrjete sociale, ku sjell imazhe nga setet forografike që po i realizon.

Gjatë kësaj kohe, ajo është pare me stile të ndryshme të flokëve, me secilin prej tyre dukej atraktive.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja e nisi me një fotografi para pasqyrës, edhe këtë here flokët i ka më ndryshe dhe mezi njihet.

Ajo ishte veshur në reçipeta, teksa tregoi belin e sheshtë dhe të formësuar nga kujdesi që ia kushton në palestër, shkruan lajmi.net

Kujtojmë se “A je pendu” mban titullin kënga e fundit e Dafinës, kurse është në përgatitje të një albumi të ri.