Dafina publikon këngën “Baby not tonight”

1 javë më parë

Dafina publikon këngën “Baby not tonight”

Pas këngës “Running” të cilën e solli në kohë pandemie, këngëtarja me origjinë kosovare, Dafina Kastrati godet me projektin e radhës muzikor.

Ajo gjatë mbrëmjes së enjte solli këngën “Baby Not Tonight”, për të cilën kishte treguar detaje për emisionin #gjesi në T7.

“Baby not tonight” është një këngë goxha eksperimentuese dhe që e sjell Dafinën më ndryshe si në performancë ashtu edhe në paraqitje fizike.

Vetëm pak orë pas publikimi, projekti ka marrë komente tejet pozitive dhe nga e premtja ka filluar të bëhet pjesë e toplistave mizikore më Gjermani./Express