Dafina mërzitet shumë, ja pse!

4 vite më parë

Dafina mërzitet shumë, ja pse!

Për këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri, dje nuk ka qenë një ditë shumë mirë.

Kjo për faktin pasi që këngëtares së njohur i ka rënë dhëmbi, transmeton Express.

Këtë e ka bëtë të ditur vetë këngëtarja përmes një imazhi që ka publikuar në llogarinë e saj në Instasotry.

Dafinës i ka rënë dhëmbi për shkak të karameleve që ajo duket se i ka shumë në qejf.

“Karamelet janë të dëmshëm për fëmijë, qysh hamamin më ra dhëmbi”, kishte shkruar ajo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe këtë moment Dafina nuk ka hezituar ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj.

Kujtojmë se “Told Ya”, është projekti i fundit nga Dafina. Ajo ka kohë që është duke jetuar dhe vepruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës./Express