‘Çmendet’ këngëtarja e njohur shqiptare, ja si e mbulon gjoksin

6 muaj më parë

‘Çmendet’ këngëtarja e njohur shqiptare, ja si e mbulon gjoksin

Pas të dyzetave është ‘çmendur’ me fotot që po i hedhë në rrjetet sociale.

Këngëtarja Rozana Radi në Instagram ka publikuar një foto ku shihet se është pothuajse totalisht e zhveshur në plazh, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hequr sytjenat dhe gjoksin e ka mbuluar me një kapelë.

Duke qeshur, Rozi nuk tregoi se kush ia bëri këtë foto.

View this post on Instagram

Kur nata “Korcen” e mbulon! • • • 🦋

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on