Çka do të bënte Besi nëse do ta tradhëtonte Xhensila?

2 vite më parë

Çka do të bënte Besi nëse do ta tradhëtonte Xhensila?

Gjatë intervistës së tij në “Ditë e re” Bes Kallaku është vënë në “siklet” nga Zogu i Tiranës për shkak të një pyetje rreth bashkëshortes së tij Xhensilës.

Ai e ka pyetur si do të ishte reagimi i tij nëse Xhensila do ta tradhtonte.

“E para nuk e konceptoj fare që diçka e tillë të ndodhë. Por nëse ndodh do të veproj siç bëjmë ne nga Fushë Kruja, do ta merrja në makinë dhe…por bëj shaka pasi realisht nëse do të ndodhte secili në jetën e vet në planet e veta, megjithatë e theksoj se nuk e konceptoj diçka të tillë,”-ka përfunduar Besi.

Ai dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u lidhën në martesë në shtator të këtij viti./Express