Cila këngëtare shqiptare “vdes” për Ledrin?

4 vite më parë

Cila këngëtare shqiptare “vdes” për Ledrin?

Ai është një reper që femrat shqiptare e adhurojnë, jo vetëm për pamjen e jashtme por edhe për talentin.

Ledri Vula ka patur shumë histori dashurie me femrat e showbiz-it si Dua Lipa, Dafina Zeqiri, Tuna, etj.

Por edhe një tjetër kolege e tij e cilëson reperin si mashkullin më të bukur të showbizit dhe ajo është Fifi.

Në programin “Mos i fol shoferit”, të Rudina Dembacajt Fifi ka thënë se kolegu i saj është mashkulli më i bukur në Kosovë e Shqipëri.