Çfarë lufte! Ky është momenti kur Florian Marku ia “terron” britanikut Charlton

2 javë më parë

Çfarë lufte! Ky është momenti kur Florian Marku ia “terron” britanikut Charlton

Florian Marku ka arritur ta fitojë meçin ndaj Rylan Charlton në eventin e sotëm në boks.

Boksieri shqiptar arriti që me goditjet e tij të fuqishme në raundin e tetë ta detyrojë ekipin e britanikut ta hedhë peshqirin.

Florian Marku pësoi një nokdaun në raundin e gjashtë, por arriti të rikthehej dhe ta fitonte duelin.

Momenti i fitores: