“Çënari” e kall me këngën e Ledrit dhe Erës (Video)

2 vite më parë

“Çënari” e kall me këngën e Ledrit dhe Erës (Video)

Çifti i njohur Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë shumë aktiv në rrjetet sociale. Ata vazhdimisht postojnë foto dhe video nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, është Almeda ajo që ka publikuar një video të burrit të saj i cili dëgjohet duke kënduar këngën “Shumë pis” të Era Istrefit dhe Ledri Vulës.

Tolgahan duket se ka filluar ta mësojë mjaft mirë gjuhën shqipe.