Bukuroshja Tika Camaj prezanton nënën e saj, ja si duket ajo (Foto)

4 vite më parë

Bukuroshja Tika Camaj prezanton nënën e saj, ja si duket ajo (Foto)

Tika Camaj është një nga modelet shqiptare me famë botërore.

Ajo është një nga modelet e të famshmes të ‘Victoria’s Secret’. Tika ka postuar një foto në Instagramin e saj me nënën.

Kjo foto shpjegon qartë se nga buron gjithë bukuria që karakterizon vajzën seksi.

Linjat e Tikës janë perfekte dhe fotot e postuara në rrjetet sociale janë përvëluese./Express