“Bëhu gati se pas 1 ore del prej konvikti”, Robert Berisha e ‘han foren’ e 1 prillit

2 muaj më parë

“Bëhu gati se pas 1 ore del prej konvikti”, Robert Berisha e ‘han foren’ e 1 prillit

Sot kudo në botë po shënohet 1 prilli e njohur si dita e gënjeshtrave.

Kjo ditë konsiderohet si një prej kohëve ku ‘lejohet’ të talleni me personat e juaj të afërm, shoqërinë dhe rrethin tuaj.

Një shaka për 1 prill i është bërë edhe këngëtarit, Robert Berisha i cili aktualisht po qëndron në karantinë në Qendrën e Studentëve.

Qëndrimi i Robertit në karantinë ka bërë zhurmë të madhe, pasi ai fillimisht ishte ankuar për kushtet, dhe më pas u pajtua me fatin e tij.

E pikërisht tallja me të u bë për daljen e tij nga konviktet, në mik i tij e telefonon duke i thënë që të bëhet gati pasi do dal nga aty pas 1 orë, gjë të cilën Roberti e beson.

Më poshtë video qesharake e siguruar nga Indeksonline.

'Bëhu gati se pas 1 ore del prej konvikti", Robert Berisha e han foren 1 prillit"

Gepostet von IndeksOnline am Mittwoch, 1. April 2020