Behgjet Pacolli ngushëllon Ditmir Bushatin për vdekjen e babait

2 muaj më parë

Behgjet Pacolli ngushëllon Ditmir Bushatin për vdekjen e babait

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli i ka shprehur ngushëllime ish-ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushatit, për vdekjen e babait.

Pacolli ka thënë se mendimet e tij janë me familjen Bushati në këto momente të vështira.<

“Ngushëllimet e mia më të sinqerta për vdekjen e babait të ish-ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërisë dhe mikut tim, Ditmir Bushati”.

“Mendimet e mia janë me të, në këto momente të vështira për familjen Bushati”.