Bebe Rexha provokon me veshjen e tejdukshme, thekson të pasmet

4 javë më parë

Bebe Rexha provokon me veshjen e tejdukshme, thekson të pasmet

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha di si të tërheqë vëmendjen edhe atëherë kur nuk publikon hite të reja.

Pas videos ku shfaqej duke kërcyer nën ritmet e çiftelisë, këngëtarja me origjinë shqiptare, së fundmi ka publikuar në Instagram një foto ku nxjerr në pah të pasmet e saj, raporton Ora News.

Sigurisht, edhe këtë herë nuk kanë munguar pëlqimet e shumta dhe komentet pozitive.