Bebe Rexha bën një vallëzim të “nxehtë” në fustan të gjatë

2 vite më parë

Bebe Rexha bën një vallëzim të “nxehtë” në fustan të gjatë

Bebe Rexha e ka marrë sërish gjithë vëmendjen.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë lëvizje provokative duke kërcyer.

“Isha sinqerisht thjesht e mërzitur”, ka shkruar Bebe pranë postimit të videos.

View this post on Instagram

I was honestly just bored af.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on