Beatrix Ramosaj josh ndjekësit me paraqitjen e radhës

6 muaj më parë

Beatrix Ramosaj josh ndjekësit me paraqitjen e radhës

Këngëtarja është e angazhuar me postime të shumta në llogarinë e saj sociale Instagram.

Artistja shqiptare shfaqet edhe provokuese në fotografitë që zgjedh t’i ndajë me fansat dhe ndjekësit.

Së fundi ka publikuar një imazh e cila i ka dhënë vëmendje paraqitjes joshëse me një triko të shkurtër me ngjyrë të zezë.

Çfarë keni veshur ju?, ka shkruar artistja shqiptare në mbishkrimin e postimit duke e shoqëruar me emotikona të qeshur. Dukjen e ka kompletuar edhe me bizhuteri një qafore dhe vathë.

Ndryshe, Beatrix Ramosaj po e shijon suksesin e projektit “Dance With The Devil”./Lajmi.net/