Beatrix Ramosaj “çmend” futbollistin francez, ky veprim shton dyshimet

8 muaj më parë

Beatrix Ramosaj “çmend” futbollistin francez, ky veprim shton dyshimet

Fotografia e kushërirave Beatrix dhe Anxhelina me dy yjet e futbollit, Neymar dhe Mbappe u konsiderua si rastësi, por jo.

Këngëtarja Beatrix ishte në stadium kur u mbajt ndeshja e Shqipërisë me Francën. Postimi i saj në Instagram mori vëmendjen e sulmuesit Kylian Mbappe, i cili ishte në fushë duke bërë nxehjen gjatë atij momenti.

Ndonëse nuk ndiqen në Instagram, Mbappe ka hyrë në profilin e Beatrix duke i pëlqyer fotografinë.

Kjo shtoi dyshimet se takimi për Halloëeen nuk ishte rastësi, por ata njihen më shumë.