Bashkimi dhe Ada kapen mat së bashku në një lokal, konkurrentja duke bërë lëvizje provokuese me të pasmet

2 javë më parë

Bashkimi dhe Ada kapen mat së bashku në një lokal, konkurrentja duke bërë lëvizje provokuese me të pasmet

Ada dhe Bashkimi janë parë së bashku në një lokal.

Konkurrentja e “Përputhen” Iriada Shahollari e njohur për publikun me nofkën Ada është mjaft e njohur për linjat e saja trupore.

Ajo bëri bujë të madhe ditën e parë të hyrjes në emisionin e dashurisë, kur u shfaq me linjat e pabesueshme trupore të cilat thuajse ‘trullosën’ të gjithë konkurrentët.

Bashkimi dhe Ada së fundi janë parë së bashku në një lokal ku dukeshin se po shijonin shoqërinë e njëri tjetrin, kurse Ada po vallëzonte mjaft joshëse në videon e publikuar nga faqja Vipat e Bllokut.