Balerina shqiptare merr vendim të çuditshëm pas komenteve në videon provokuese

11 muaj më parë

Balerina shqiptare merr vendim të çuditshëm pas komenteve në videon provokuese

Klaudia Pepa shpesh është shfaqur mjaft provokuese dhe sensuale me fotot dhe videot e ndryshme që publikon në rrjetet sociale. Sot ajo ka postuar në Instagram-in e saj një video propokuese dhe seksi.

Bukuroshja shfaqet si gjithmonë provokuese, dhe kjo mesa duket i ka “irrituar” ndjekësit e saj. Ata kanë shkruar komente jo fort pozitive për të, dhe Klaudia është detyruar të marrë një vendimin.

Balerina e njohur u ka bllokuar komentet ndjekësve, duke publikuar tashmë foto dhe video për qejfin e saj, pa menduar se çfarë do të thonë njerëzit./360grade.al

Screenshot_18.jpg

Go to watch on YouTube Klaudia Pepa L 💗 #klaudiapepavevo #L

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on