Baby G zbulon tatuazhin e ri

2 muaj më parë

Baby G zbulon tatuazhin e ri

Baby G ka filluar të bëhet akoma më aktive në rrjete sociale.

Me ndjekësit që në numër nuk janë pak, ndan imazhe të ndryshme në të cilat shfaqet atraktive, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Baby G e ka publikuar një imazh ku duket joshëse teksa merr vëmendjen me këmbën dhe tatuazhin që ka në të, shkruan lajmi.net.

Sa i përket muzikës ajo e ka përfunduar albumin dhe ka mbetur vetëm të vendos se kur do ta publikoj.