Asgjë nuk e ndal, Morena në imazhet e reja vjen “flakë”

5 muaj më parë

Asgjë nuk e ndal, Morena në imazhet e reja vjen “flakë”

Morena Taraku ka lënë prapa krahëve skandalin e fundit të publikimi të telefonatave të saj private, ku përveç që përdori gjuhë banale, pati edhe kërcënime nga ana e saj.

Ish-Missi dhe këngëtarja e njohur, ka vazhduar me publikimin e imazheve të “nxehta” në llogarinë e saj në Instagram.

“Gjithçka që bëj e bëjë në mënyrë të dyfishtë”, ka shkruar Morena sipër imazhit të publikuar, teksa shihet në një anije duke shijuar një ditë me diell.

Ndryshe, Morena ka prej kohësh jeton në Stamboll, ku edhe bën një jetë super luksoze./Indeksonline/