Arta Nitaj zbulon të pasmet para pasqyres

2 javë më parë

Arta Nitaj zbulon të pasmet para pasqyres

Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, edhe njëherë është shfaqur provokuese në publikimet që ka bërë në Instagramin e saj.

Si zakonisht, çkado që bën, modelja dhe aktorja Nitaj merr vëmendje të madhe nga fansat dhe mediat rozë.

Bukuroshja pejane ka sjellë një pozë mjaft provokuese para pasqyrës, ku në pah vuri linjat e saj tejet joshëse. Thënë më mirë trupin e tonifikuar.

Së fundmi bukuroshja ka shijuar bregdetin shqiptar dhe nga Jugu i Shqipërisë ka sjellur fotografi aktraktive.