Arta Bajrami dhe Don Arbas publikojnë baladën “Pse mu”

3 muaj më parë

Arta Bajrami dhe Don Arbas publikojnë baladën “Pse mu”

Ashtu siç e kishin paralajmëruar, Arta Bajrami dhe Don Arbas publikuan baladën “Pse mu”.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes MUMA, mix/masterin Asbasound, ndërsa videoklipi u punua nga BUG Production.

Në klipin e këngës, Arta vjen joshëse e veshur me një fustan të bardhë, kurse në disa skena tjera shfaqet e veshur në të zeza.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Arta Bajrami dhe Don Arbas me titull “Pse mu”. /Lajmi.net