Arbenitës i kërkojnë të zhvishet për 500 euro, modelja jep përgjigjen EPIKE

3 muaj më parë

Arbenitës i kërkojnë të zhvishet për 500 euro, modelja jep përgjigjen EPIKE

Arbenita Ismaili dhe Fero janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku. Dyshja që kur e bënë publike lidhjen e tyre nuk kanë ngurruar që ta bëjnë dedikime dhe deklarata dashurie në rrjete sociale.

Arbenita është shumë aktive në Instagram ku publikon shpesh foto e video të ndryshme dhe kur i mbarojnë fotot për të postuar, modelja simpatike publikon një foto të tillë me peshqir në kokë dhe robdeshamber.

Të paktën kështu shkroi ajo në foton e postuar në Instagram “kur të mbarojnë fotot”, por një fans i Feros ka tentuar të bëjë shaka me një batutë që nuk i ka pëlqyer aspak Arbenitës.

“A po ja çel bacit pak, ti jap baca 500 Euro”, ka shkruar ai duke nënkuptuar të zhvishet për të dhe modelja e la me gisht në gojë me përgjigjen e saj./syri.net

Image