Arbenita shfaqet tepër joshëse në foton e fundit

9 muaj më parë

Arbenita shfaqet tepër joshëse në foton e fundit

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, duket tejet joshëse në postimin e fundit në Instagram.

Ajo ka treguar format trupore e veshur ngushtë ndërsa ka marrë pozën që e bën të duket provokative.

Arbenita realizon shpesh foto të tilla dhe gjithmonë merr vëmendjen.

Së fundmi ka qenë më e komentuar se kurrë sa i përket jetës private./Lajmi.net

View this post on Instagram

Wild ting @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on