Arbenita pozon para pasqyrës, tregon linjat super-seksi

2 muaj më parë

Arbenita pozon para pasqyrës, tregon linjat super-seksi

Ajo kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të komentuar në faqet rozë.

Fjala është për modelen shqiptare, Arbenita Ismajli, e cila njëherësh numëron ndjekës të shumtë edhe në rrjete sociale.

Bukuroshja, e cila ka mbi 500 mijë ndjekës vetëm në Instagram, ka publikuar së fundmi disa imazhe atraktive.

Ajo mori vëmendje të madhe në një veshje sportive, në të cilën po ashtu thekson linjat trupore.

Zeshkania i kushton mjaft shumë rëndësi fizikut të saj dhe tashmë kjo është e dukshme.

Ismajli gjithashtu ditë më parë u përfol për një shtatzëni të mundshme, por që ky lajm u demantua menjëherë nga ana e saj.

E njëjta po vazhdon të shijoj lidhjen me reperin Fero, përkundër aludimeve të ndryshme.